Náš príbeh

Príbeh značky Mell

Značka Mell vznikla, keď sa narodila aj moja dcéra Melánia. Moja mama, ktorá nám celý život šila oblečenie, bola vždy úžasná krajčírka, len mala málo odvahy sa tým aj živiť. Ale ako sa hovorí ,,nikdy nie je neskoro“. A tak Vám konečne môžeme ukázať šikovnosť rúk mojej mamy, inšpiráciu v podobe mojej dcéry a moju maličkosť.

Začínali sme ako detská značka, ale ako čas ukázal a najmä Vy naši zákazníci pomaly sme sa preorientovali len na dámsku módu.

A teraz Vám s veľkým nadšením predstavujeme Mell značku dámskeho oblečenia.

Moja dcéra Mel ostala ako veľká inšpirácia a ku nám s maminou sa pridala Janka ako ju mi nazývame naše kučeravé slnko. Takže kto tvorí Mell som ja-Kristína, mamina-Helena a Janka. Každá máme na starosti niečo iné a dokopy tvoríme skvelý tím. Sme malá Slovenská rodinná firma, ktorá vznikla aby sme si plnili sny a postupne sa zlepšovali a pracovali na sebe.

Naše oblečenie sa vyznačuje najmä asymetriou a pohodlnosťou.

Používame príjemné materiály vyrobené priamo pre nás na Slovensku. Robíme praktické, štýlové a pohodlné oblečenie pre ženy všetkých vekových kategórií. Jeden kúsok na viacero spôsobov, presne to, čo moderná žena potrebuje. Naše kúsky sú rafinované a ženské.  Celá výroba oblečenia je čisto slovenský výrobok. Od navrhnutia, výroby látok až po samotné šitie.

Naše krédo je ,,Teplákovina do voza aj do koča“ .